PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173733}
5,4 61
ocen
5,4 10 1 61
Owd Bob
powrót do forum filmu Owd Bob

Osierocony chłopiec zostaje wysłany do Irlandii, by zamieszkać z dziadkiem na wsi. Początkowo nie potrafi się dostosować, jednak szybko przekonuje się, że świat poza miastem także ma swoje zalety.

ocenił(a) film na 6
bennyhillshow

Całkiem niezły film,fajny klimat i ładne widoki tej całej wyspy z dala od miasta.Jedynie co mi się nie spodobało to zabicie psa.Uważam że mimo był agresywny i zagryzał małe owce,to nie powinni go karać od razu i zabijać strzelając do niego.Mieszkali w końcu na wsi,dużo przestrzeni mieli wolnej.Wystarczyłoby że pies byłby na łańcuchu przy budzie,lub zbudowaliby mu klatkę i nic złego by nie mógł nikomu ten pies zrobić.A tak potraktowali go jakby jakieś dzieciaki seryjnie zagryzał we wsi.

jazdowicz2666

Noo zabicie psa było niepotrzebne. Film klimatem przypominał mi "Babe- świnka z klasą", tylko zamiast świni mamy tutaj psa. I główny aktor też jest ten sam. A gdzie oglądałeś ten film, bo ja na Filmbox Family, ale mi zablokowali ten kanał.

ocenił(a) film na 6
bennyhillshow

Ja tak samo oglądałem ten film na tym programie.A u jakiego operatora masz ten program że ci go zablokowali ?.Ja w UPC mam go cały czas.

jazdowicz2666

Cyfrowy Polsat, ale być może odkodowali na 3 miesiące tak jak z HBO miałem.

ocenił(a) film na 6
bennyhillshow

Pewnie tak.U nas też tak było już kilka razy dla tych którzy nie mieli tego programu w pakiecie że był na próbę przez jakiś czas odkodowany na zachętę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones