PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=135169}
7,2 7 120
ocen
7,2 10 1 7120
6,9 9
ocen krytyków
Vera Drake
powrót do forum filmu Vera Drake

8/10

ocenił(a) film na 8

Myślałam, że ten film będzie ciężki, niesmaczny, mocno kontrowersyjny. Po obejrzeniu mam strasznie mieszane uczucia. Z jednej strony sprawa aborcji - każdy ma inny pogląd na ten temat. Z drugiej strony poczciwa i niezwykle dobra Vera, która niby wie że czyni źle, ale jednak pomaga tym kobietom. Dobro miesza się ze złem. Na razie nie wiem co myśleć o tym filmie. Jestem świeżo po obejrzeniu. Muszę pomyśleć. Wiem jedno, rewelacyjnie zagrała Imelda Staunton! Pokłony dla niej.

ocenił(a) film na 8
karymnata

Wolnym tempem do bardzo dobrego filmu. To samo miałem gdy oglądałem "Sekrety i Kłamstwa". Widać to zasługa rezysera, który wydaje sie być twórcą wyjatkowym. Ja oceniam film, nie główną bohaterkę, treści w filmie zawarte. Na temat aborcji każdy ma własne zdanie. Film jest dobry daję ocenę w okolicach 7,40. Gdybym miał możliwośc zapewne dałbym 7,5 gwiazdki , a tak muszę dać 7. Jeżeli sie kiedyś na Filmwebie pojawi taka możliwość chętnie zweryfikuję swoje oceny - ponad 3500 filmów obejrzanych na przestrzeni 26 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones